اهمیت تجهیزات مکانیکی در صنایع نفت و گاز

تجهیزات مکانیکی در صنایع نقت و گاز نقش مهم و حیاتی دارد که بودن این تجهیزات در این صنایع تضمین عملکرد و ایمنی می شود، در این صنایع انتخاب تجهیزات مکانیکی مثل پمپ ها، کمپرسورها، ولوها ، مبدل های حرارتی و …. بسیار مهم است که هر یک از ایت تجهیزات چه عملکردی دارد و با یک دیگر تطبیق داشته باشند.

استفاده از این تجهیزات مکانیکی نیاز به دانش کافی از عملکرد آنها و عملکرد آن صنعت دارد که باید با دانش کامل هر یک از این قطعات انتخاب و نصب شود، شرکت آریکو برپایه دانش و تکنولوژی روز موثرترین راهکارها را برای انتخاب این تجهیزات ارائه می دهد تا کمک به افزایش عملکرد و حداکثر توان خروجی این تجهیزات شود.

شرکت آریکو با توجه به نیاز شما در پروژه مناسب ترین تجهیزات مکانیکی را انتخاب می کند، شرکت آریکو این تعهد را به شما ارائه می دهند تا بهترین راهکار را برای انتخاب تجهیزات مکانیکی  پروژه شما را که در کنار افزایش کارایی فنی، مقرون به صرفه ترین تجهیزات را برای شما تهیه شود.

چرا آریکو را برای انتخاب تجهیزات مکانیکی

شرکت آریکو با ارائه ضمانت نامه، تضمین اصالت کالا ، خدمات پس فروش و ارائه مشاوره فنی می تواند این اطمینان را برای شما داشته باشد که از انتخاب تا نصب و راه اندازی در کنار شما خواهد بود.

همچنین آریکو واردکننده و عرضه کننده  متنوع ترین تجهیزات مکانیکی با برند های معتبر از کشور های اروپای غربی ، آمریکا و ژاپن است که تمامی این تجهیزات را با ضمانت اصالت کالا ارائه می دهد.

برندهای معتبر شرکت آریکو

شرکت آریکو با توجه به محدودیت های واردات تجهیزات مکانیکی به دلایل تحریم ها از سال ها قبل جزو برترین و معدود شرکت های واردات تجهیزات مکانیکی می باشد، این شرکت از کشورهای اروپای غربی ، ژاپین و آمریکا این تجهیزات را وارد و عرضه می کند، در ادامه به معرفی برخی از این برندها خواهیم پرداخت :

  • ژاپن

برند Yokogawa و Mitsubishi

  • اروپای غربی

برند Siemens و ABB

  • آمریکا

برند Honeywell و Emerson

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *