تجهیزات برقی در صنایع نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی

در صنایع نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی استفاده از تجهیزات برقی مانند موتورهای الکتریکی، درایوها، سیستم‌های کنترل و انواع مختلفی از سنسورها و دستگاه‌های اندازه‌گیری مهمترین بخش در عملیات ایمن و کارآمد است، بخش جدا نشدنی در این صنایع تجهیزات برقی هستند که در صورت انتخاب غیر اصولی می تواند صدمات زیان باری را در پی داشته باشد.

تامین تجهیزات برقی در آریکو

شرکت آریکو متعهد ترین شرکت وارد کننده و عرضه کننده تجهیزات برقی در ایران است که این تجهیزات را با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا از معتبر ترین برندهای تامین کننده آمریکایی ، اروپایی و ژاپنی همانند Siemens، ABB و Schneider Electric برای صنایع نفت و گاز، پالایش ، پتروشیمی و …. تامین می کند.

موتورها و درایوها: قلب تپنده عملیات صنعتی

موتورهای الکتریکی و درایوها جزو مهم‌ترین تجهیزات در هر عملیات صنعتی هستند. این تجهیزات برقی نه تنها قدرت لازم را برای ماشین‌آلات و دستگاه‌های مختلف فراهم می‌آورند، بلکه در بهینه‌سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه‌ها نقش اساسی دارند.

سیستم‌های کنترل و اتوماسیون: هوش و دقت در اجرا

آریکو با ارائه سیستم‌های کنترل و اتوماسیون پیشرفته، به افزایش دقت و کارایی فرآیندهای صنعتی کمک می‌کند. این سیستم‌ها، که شامل PLCها و DCSها هستند، به صورت هوشمند فرآیندها را مدیریت کرده و امکان پاسخگویی سریع به تغییرات را فراهم می‌آورند.

آریکو متخصص راهکار انتخاب تجهیزات برقی

شرکت آریکو بر پایه دانش مهندسین متخصص بهترین راهکار برای انتخاب و استفاده از تجهیزات برقی را متناسب با صنایع شما ارائه میدهد، این شرکت با ارائه مشاوره پیش از خرید تا نصب و راه اندازی این اطمینان را به شما می دهد تا شما بدون هیچگونه مشکل و چالشی مناسب ترین انتخاب را داشته باشد.

شرکت آریکو تنها تامین کننده تجهیزات برقی شما نخواهد بود، شما با دریافت خدماتی همچون مشاوره، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش یک همراه متخص خواهید داشت تا مقرون به صرفه ترین تجهیزات برقی با بالاترین عملکرد را در صنایع خود داشته باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *