آنالایزرها در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

به طور قطع وجود آنالایزرها در خطوط تولید صنایع نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی یک امر حیاتی است، تجزیه و تحلیل و اندازه گیری پاترمترهای مختلفی همانند، ترکیب گازها، مواد شیمیایی و خصوصیت فیزیکی توسط این قطعات با دقت بسیار بالا انجام می شود و با خروجی اطلاعاتی که نمایش می دهد موثرترین تصمیم برای خطوط تولید گرفته شود.

انواع آنالایزرها

آنالیزر ها به دو دسته اصلی تقسیم می شود که هر یک از این دسته بندی ها برای اندازگیری پارمترهای خاصی طراحی شده اند، بطور کلی آنالایزرها در دودسته زیر قرار دارند:

  • آنالایزرها گازی
  • آنالایزرها مایع

کاربرد آنالایزرها در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

آنالایزرها کاربرد بسیاری در صنایع نفت وگاز دارند که از مهترین وظایف این قطعات می توان به کنترل کیفیت، کنترل ایمنی فرآیند، بهینه سازی فرآیند تولید و کاهش آلاینده های مخرب برای محیط زیست اشاره کرد، آنالایزرها  اعم از گازی تا  آنالایزرهای سنجش آلاینده ها با آنالیز داده ها، اطلاعات دقیق و سریعی در اختیار مهندسین متخصص قرار می دهد تا با توجه به آنالیز دریافت شده بهترین تصمیم را اتخاذ کنند.

تامین آنالایزرها توسط آریکو

شرکت آریکو برای بالا رفتن سطح کیفی خطوط تولید ، ایمنی فرآیند و حفاظت از محیط زیست هموراه سعی دارد تا تجهیزات آنالایزر را با بالاترین استاندارد روز از معتبر ترین برندها وارد کند،  شرکت آریکو متعهد می شود تا مشتریانشان همیشه به بروز ترین تکونولوژی ها در زمینه آنالایزرها از معتبرترین برند مانند Emerson، Honeywell، Yokogawa  و …. دسترسی داشته باشند.

آریکو ارائه دهنده موثر ترین راهکار در انتخاب آنالایزرها

شرکت شرکت آریکو بر پایه دانش متخصص ترین مهندسین این اطمینان را به شما می دهد تا موثر ترین راهکار متناسب با صنایع شما را ارائه دهد که با کاهش هزینه های خود به بالاترین سطح کیفی محصولات برسید.

شرکت آریکو قابل اعتمادترین تامین کننده آنالایزرها

همکاری با شرکت آریکو در تامین تجهیزات آنالایزرها بدین معنا است که شما از مشاوره، پشتیبانی مهندسین متخصص و خدمات پس از فروش این شرکت بهره مند خواهید شد، این شرکت با توجه به نیاز صنایع شما متعهد می شود تا با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تجهیزات آنالایزرها بهترین قطعات را برای صنایع شما تامین کند.

تامین تجهیزات آنالایزرها توسط شرکت آریکو این اطمینان را به شما می دهد که با بالا رفتن سطح فنی صنایع شما، بهترین گزینه از نظر اقتصادی نیز باشد، همچنین این شرکت تمامی خدمات مورد نیاز شما برای استفاده بهتر از این تجهیزات را ارائه می دهد.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *