شرکت آرکا رسیس ایده ( آریکو ) به نمایندگی انحصاری از کمپانی Dino Paoli ایتالیا، افتخار عرضه محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت را در ایران عهده دار می باشد.

این کمپانی با بیش از چهل و پنج سال سابقه پیشرو در تولید تخصصی انواع آچار بکس های بادی (Impact Wrench)، هیدرولیک و تجهیزات نیوماتیک (Pneumatic)، یکی از مطرح ترین کمپانی های تولیدی این نوع ابزار در قاره اروپا می باشد.

از جمله موارد استفاده این نوع ابزار آلات می توان به صنایع خودروسازی، ساخت موتور سیکلت و دوچرخه، ماشین سازی، سازه های فلزی، کشتی سازی، راه آهن، فولاد و صنایع وابسته اشاره نمود.

کلیه آچار های بادی تولیدی Dino Paoli، ساخت کشور ایتالیا و دارای شماره سریال منحصر به فرد خود بوده که در نتیجه دارای امکان Tracking ابزار در سیستم تولیدکننده و نشان دهنده قابلیت اطمینان بالای این محصولات می باشد.

محدوده تولیدی این آچار ها از قطر درایو″   الی و از گشتاور 118 الی26370  نیوتن متر (Bolt Range M ÷M110 ) با تنوع بسیار بالا با توجه به نوع کاربرد می باشد. لازم به ذکر است که این کمپانی دارای آچار تولیدی خاص جهت تعویض تایر خودرو های مسابقات فرمول وان (تنها برند مورد تأیید در این مسابقات) می باشد.

از دیگر محصولات تولیدی این کمپانی می توان به انواع Nutrunner، پکیج های هوای فشرده قابل حمل و نقل، واحد های مراقبت (FRL) و انواع لوازم جانبی از قبیل آداپتور ها، اتصالات یونیورسال، سوکت ها، مبدل ها و روان سازها اشاره نمود.

همچنین یادآور می گردد که برای کلیه محصولات تولیدی Dino Paoli در هنگام خرید می توان کیت قطعات یدکی را نیز سفارش داد.